Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Zielona Góra

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Jesteś na: Strona główna

Strona główna

UE szuka młodych absolwentów uczelni(2019-05-17)

Jesteś świeżo po studiach i masz doskonałe umiejętności? Dobrze się odnajdujesz w międzynarodowym środowisku pracy? Chcesz mieć wpływ na kształtowanie przyszłości Europy?

Polityczne refleksje nad przyszłością UE(2019-05-15)

Debatę z przedstawicielami wszystkich komitetów wyborczych startujących w wyborach do Parlamentu Europejskiego zorganizowało w zielonogórskim Ratuszu Radio Zielona Góra.

15 lat Polski w Unii Europejskiej(2019-05-14)

W Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Nowej Soli przez cały dzień uczniowie w ramach szkolnego dnia europejskiego świętowali jubileusz 15-lecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej

Ty decydujesz o Europie(2019-05-13)

Czym różni się Komisja Europejska od Parlamentu Europejskiego? Jakie kompetencje mają instytucje Unii Europejskiej i jaka jest jej przyszłość?

Róża na 15-lecie członkostwa Polski w UE(2019-05-10)

Młodzież z Polski i Niemiec uczestnicząca w rajdzie rowerowym organizowanym na pograniczu polsko-niemieckim posadziła czerwoną różę w Ogrodzie Różanym w Forst na pamiątkę 15-tej rocznicy

Europarlament młodych w Dwumieście(2019-05-10)

Po raz dziewiąty Słubice i Frankfurt świętowały Dzień Europy, któremu w tym roku towarzyszyło hasło „Europejskie spotkania w Dwumieście”.

Dzień Europy nad Nysą Łużycką(2019-05-09)

Punkty Informacji Europejskiej Europe Direct z Zielonej Góry i Guben zorganizowały obchody Dnia Europy po obu stronach Nysy Łużyckiej. Motywem przewodnim tegorocznego święta są wybory do

W jedności siła(2019-05-09)

Strategiczne cele dla Europy na najbliższe 5 lat – to przewodni temat nieformalnego szczytu przywódców Unii Europejskiej w Sybinie.

Polsko-niemiecki rajd rowerowy po obu stronach Nysy Łużyckiej(2019-05-09)

Wypuszczeniem kilkudziesięciu żółto-niebieskich balonów symbolizujących kolory flagi Unii Europejskiej rozpoczęliśmy trzydniowy polsko-niemiecki rajd rowerowy.

Rejs po europejsku(2019-05-08)

40 pionierów Zielonej Góry wzięło udział w integracyjnym wyjeździe do Cigacic, podczas którego zorganizowano warsztaty na temat wyborów do Parlamentu Europejskiego.

więcej wydarzeń

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl