EUROPE DIRECT Zielona Góra

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Aktualności

Znaleziono 2355 wiadomości.

Aktywni+ (2021-09-27)

Aktywni + to nowa propozycja dla lubuskich seniorów współorganizowana przez EUROPE DIRECT Zielona Góra.

Neutralność klimatyczna - o co chodzi w Zielonym Ładzie (2021-09-24)

O szansach i przeszkodach na drodze do neutralności klimatycznej w Polsce i Niemczech dyskutowali eksperci na pierwszym z cyklu spotkań energetycznych w Sprembergu w Niemczech.

Europejskie gotowanie z Seniorami (2021-09-21)

Aromen der deutschen Küche – smaki kuchni niemieckiej odkrywali Seniorzy na warsztatach z europejskich sztuki kulinarnej.

Święto europejskiego kina (2021-09-20)

Punkt EUROPE DIRECT Zielona Góra był partnerem 10. Festiwalu Filmu, Teatru i Książki Kozzi Film Festiwal, który odbywał się w ostatnich dniach w Zielonej Górze.

Obywatele w centrum uwagi (2021-09-20)

Pierwszy z czterech europejskich paneli obywatelskich rozpoczął swoje prace w miniony weekend 17-19 września. Panele są centralnym elementem Konferencji w sprawie przyszłości Europy. Uczestniczyć w nich będzie 800 obywateli ze wszystkich środowisk i zakątków Unii Europejskiej.

Języki obce nie takie obce (2021-09-17)

Promujemy języki obce na konferencji dla lubuskich nauczycieli. Nasze stoisko z europejskimi publikacjami odwiedziło spore grono pedagogów i lektorów w Zielonej Górze.

Startujemy z nową grą miejską - „W sieci europejskiej” (2021-09-15)

Punkt EUROPE DIRECT Zielona Góra w partnerstwie z europejskimi sieciami z województwa lubuskiego zaprasza do udziału w grze miejskiej “W sieci europejskiej”

Żywność handlowym hitem Unii (2021-09-14)

- Wspieranie otwartego i sprawiedliwego handlu jest priorytetem politycznym Komisji Europejskiej i przynosi ogromne korzyści naszym rolnikom – powiedział komisarz Janusz Wojciechowski.

O przyszłości Europy w Nowej Soli dyskutowały euroentuzjastki (2021-09-10)

Pierwsze spotkanie partycypacyjne dotyczące Konferencji w sprawie przyszłości Europy zorganizowane przez Punkt EUROPE DIRECT Zielona Góra odbyło się w Nowej Soli. Pomysły dotyczące europejskiej edukacji w polskiej szkole, zostaną uwzględnione na interaktywnej platformie internetowej.

Orędzie o stanie Unii 2021 (2021-09-07)

Co roku we wrześniu przewodniczący Komisji Europejskiej wygłasza przed Parlamentem Europejskim orędzie o stanie Unii, w którym podsumowuje miniony rok i przedstawia priorytety na nadchodzący rok.

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl