Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Zielona Góra

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Szukaj aktualności

Znaleziono 2253 wiadomości.

Gwiazdka na choinkę Europe Direct (2020-11-30)

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Zielona Góra zaprasza do udziału w konkursie pn. „Gwiazdka na choinkę Europe Direct”. Zachęcamy aby lubuszanie pomogli nam w tym roku ubrać naszą choinkę.

Wyniki konkursu plastycznego (2020-11-26)

Ponad 90 zdjęć prac plastycznych, wykonanych różną techniką wpłynęło na nasz konkurs, w którym należało zilustrować hasła przewodnie: „Wykorzystujesz nie marnujesz” i „Co Polska wniosła do UE. Kultura. Wartości. Produkty”

Czystsze powietrze w Europie (2020-11-24)

Lepsza jakość powietrza w ostatnim dziesięcioleciu przyczyniła się do znacznego zmniejszenia liczby przedwczesnych zgonów w Europie.

32 mln euro dla Lubuskiego (2020-11-23)

Komisja Europejska przekierowuje 32 mln euro z funduszy polityki spójności na pomoc Polsce w radzeniu sobie ze skutkami kryzysu poprzez modyfikację Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubuskiego

Zielone Lekcje w Radiu Zielona Góra (2020-11-17)

W Radiu Zielona Góra nasz cykl lekcji online dotyczących ekologii, które wpisują się w strategię Europejskiego Zielonego Ładu. Tematy i informacje dostępne na naszym Facebooku.

500 mln euro na COVAX (2020-11-17)

Unia Europejska ogłosiła, że przeznaczy dodatkowe 100 mln euro w formie dotacji na wsparcie instrumentu COVAX w celu zapewnienia dostępu do przyszłych szczepionek przeciwko COVID-19 krajom o niskim i średnim

Prawa konsumentów w dobie pandemii (2020-11-17)

Komisja Europejska uruchomiła program na rzecz konsumentów, aby umożliwić europejskim odgrywanie aktywnej roli w transformacji ekologicznej i cyfrowej.

Kształcenie i szkolenie w dobie cyfrowej (2020-11-17)

KE opublikowała doroczny Monitor Kształcenia i Szkolenia. W tegorocznym wydaniu specjalną uwagę poświęcono nauczaniu i uczeniu się w epoce cyfrowej.

Sprawiedliwa transformacja regionów węglowych – debata online (2020-11-13)

Redakcja EURACTIV Polska wraz z Fundacją Konrada Adenauera oraz Komisją Europejską mają zaszczyt zaprosić na webinar pt. „Sprawiedliwa Transformacja Regionów Węglowych – Jak to zrobimy?”

Budżet dla przyszłości (2020-11-13)

KE z zadowoleniem przyjęła porozumienie między Parlamentem Europejskim a państwami członkowskimi UE w sprawie kolejnego długoterminowego budżetu Europy

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl