EUROPE DIRECT Zielona Góra

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Szukaj aktualności

Znaleziono 2481 wiadomości.

Ponad 250 mln euro ze środków unijnych na trzy duże projekty środowiskowe w Polsce – jeden z nich realizowany będzie w Gorzowie Wlkp. (2013-12-25)

Komisja Europejska zaakceptowała inwestycje w trzy projekty dotyczące zarządzania gospodarką wodno-ściekową w aglomeracjach: Czechowice-Dziedzice i Żywiec (woj. śląskie) oraz w Gorzowie Wielkopolskim (woj. lubuskie).

Świąt pełnych radości (2013-12-23)

Świąt pełnych radości, ciepła i niepowtarzalnej, rodzinnej atmosfery, a także pomyślności i samych sukcesów w Nowym 2014 Roku życzą pracownicy Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct - Zielona Góra

Nakręć się na wybory! (2013-12-20)

Prawie 1000 uczniów wzięło udział w konkursie "Nakręć się na wybory!" organizowanym przez Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce. Napłynęło 327 prac od 3-osobowych zespołów z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Czas podsumowań – pierwszy rok działalności Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct – Zielona Góra za nami (2013-12-18)

Kolejne dni, tygodnie , miesiące mijają i nim się obejrzeliśmy a Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Zielona Góra przy Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim podsumowuje swój pierwszy rok działalności.

„Senior w sieci” - spotkanie ze słuchaczami Nowosolskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku (2013-12-16)

Kontynuując projekt „Senior w sieci” (więcej szczegółów można znaleźć tutaj: http://www.europedirect-zielonagora.lubuskie.uw.gov.pl/informacje_podstawowe/aktualnosci/idn:118.html) w dniu 16 grudnia spotkaliśmy się na zajęciach ze słuchaczami Nowosolskiego Uniwersytetu Trzeciego wieku.

Bożonarodzeniowe spotkanie z przedszkolakami z Niepublicznego Przedszkola „Happy Days” w Zielonej Górze (2013-12-16)

W dniu 13 grudnia spotkaliśmy się z przedszkolakami z Niepublicznego Przedszkola „Happy Days” w Zielonej Górze żeby porozmawiać o bożonarodzeniowych tradycjach w krajach Unii Europejskiej.

Ciekawe Zwyczaje Bożonarodzeniowe (2013-12-16)

Ciekawe zwyczaje Bożonarodzeniowe w wybranych krajach Unii Europejskiej.

Pokazali klasę (2013-12-09)

218 uczniów ze szkół w województwie lubuskim wzięło udział w gali finałowej konkursu Pokażcie klasę, organizowanego przez Gazetę Lubuską, nad którym patronat honorowy sprawował Wojewoda Jerzy Ostrouch. Plebiscyt wspierał również Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Zielona Góra.

Lekcje Europejskie w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Nowej Soli (2013-12-08)

Unia Europejska jest organizacją międzynarodową, czyli mówiąc prostszymi słowami, wielką rodziną państw położonych w Europie… tymi słowami rozpoczęły się kolejne lekcje europejskie, która odbyły się 5 grudnia w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Nowej Soli.

Uwaga: Przedłużenie terminu Konkursu pt. „Debata o przyszłości – inwestycje przyszłości" (2013-12-08)

Można jeszcze nadsyłać prace na Konkurs organizowany przez Wojewodę Lubuskiego i nasz Punkt. Termin Konkursu na pracę pisemną o tematyce unijnej pt. „Debata o przyszłości – inwestycje przyszłości"

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl