EUROPE DIRECT Zielona Góra

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Aktualności

Znaleziono 2500 wiadomości.

Gwiezdny Krąg po raz siedemnasty (2022-06-14)

Licealistka z Katowic wygrała tegoroczną edycję Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej „Gwiezdny Krąg”.

Wodór paliwo przyszłości (2022-06-09)

W Izbie Przemysłowo-Handlowej w Cottbus odbyło się drugie polsko-niemieckie spotkanie energetyczne. Tematem debaty ekspertów z obu krajów były szanse dla technologii wodorowej.

Fundusz modernizacyjny (2022-06-09)

2,4 mld euro zostaną zainwestowane w ramach funduszu modernizacyjnego w przyspieszenie transformacji ekologicznej w 7 państwach będących beneficjentami.

Uniwersalna ładowarka w Unii (2022-06-09)

Parlament Europejski i Państwa Członkowskie osiągnęły wstępne porozumienie polityczne w sprawie wniosku Komisji dotyczącego wspólnego rozwiązania w zakresie ładowania.

Bezpieczne kąpieliska (2022-06-09)

Większość europejskich kąpielisk spełnia najwyższe normy jakości wody – wynika z najnowszego sprawozdania Europejskiej Agencji Środowiska, przygotowanego we współpracy z Komisją Europejską.

Śniadanie daje moc (2022-06-06)

Drugie śniadanie do szkoły nie może być nudne. Co zrobić na śniadanie, by dzieci chciały je jeść. Najlepiej jak same nauczą się je przygotowywać.

Komisja Europejska akceptuje Krajowy Plan Odbudowy (2022-06-03)

Przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen ogłosiła w Warszawie akceptację dla polskiego Krajowego Planu Odbudowy. Wcześniej szefowa KE spotkała się z prezydentem Andrzejem Dudą oraz premierem Mateuszem Morawieckim.

Moc zabawy i słodyczy dla dzieci z Ukrainy (2022-06-01)

Z okazji Dnia Dziecka w punkcie recepcyjnym przy ul. Urszuli w Zielonej Górze dzieci z Ukrainy zostały zaproszone do wspólnej zabawy. Paczki ze słodyczami podarował Wojewoda Lubuski.

Centrum Badawcze w Isprze (2022-05-31)

Wspólne zwiedzanie Centrum Badawczego w Isprze. To jeden z przystanków europejskiego spotkania przedstawicieli sieci EUROPE DIRECT w Mediolanie.

Spotkanie sieci EUROPE DIRECT (2022-05-28)

W dniach 30 maja - 1 czerwca w Mediolanie odbędzie się doroczne spotkanie wszystkich Punktów sieci Europe Direct, którego gospodarzem będzie Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej we Włoszech.

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl