Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Zielona Góra

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Aktualności

Znaleziono 2239 wiadomości.

Weź udział w DEBACIE O PRZYSZŁOŚCI EUROPY! (2020-12-02)

Masz 16-26 lat? Uważasz, że młodzi ludzie powinni współdecydować o sprawach europejskich? Weź udział w DEBACIE O PRZYSZŁOŚCI EUROPY! Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce i Fundacja Schumana zapraszają do udziału w projekcie “Debata o przyszłości Europy”.

Mniej emisji, ale jeszcze nie sukces (2020-12-02)

W ubiegłym roku unijne emisje gazów cieplarnianych spadły do najniższego poziomu od trzech dekad – wynika z najnowszego sprawozdania z postępów działań w dziedzinie klimatu.

Aplikacje monitorujące COVID-19 w unijnej sieci (2020-12-02)

Polska aplikacja STOP COVID – ProteGO Safe, z której korzysta już niemal 1,6 miliona osób, dołączyła do tzw. unijnej bramy sieciowej.

Spójne wykorzystanie danych (2020-12-02)

- Przejrzystość zamówień jest nieodzowna, jeżeli chcemy zapewnić wydajność inwestycji publicznych zgodnie ze strategicznym celem UE – powiedział komisarz Thierry Breton.

Leki bezpieczne i dostępne (2020-12-02)

Przystępne cenowo, dostępne i bezpieczne leki dla wszystkich – to podstawowe założenie strategii farmaceutycznej dla Europy.

Gwiazdka na choinkę Europe Direct (2020-11-30)

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Zielona Góra zaprasza do udziału w konkursie pn. „Gwiazdka na choinkę Europe Direct”. Zachęcamy aby lubuszanie pomogli nam w tym roku ubrać naszą choinkę.

Wyniki konkursu plastycznego (2020-11-26)

Ponad 90 zdjęć prac plastycznych, wykonanych różną techniką wpłynęło na nasz konkurs, w którym należało zilustrować hasła przewodnie: „Wykorzystujesz nie marnujesz” i „Co Polska wniosła do UE. Kultura. Wartości. Produkty”

Czystsze powietrze w Europie (2020-11-24)

Lepsza jakość powietrza w ostatnim dziesięcioleciu przyczyniła się do znacznego zmniejszenia liczby przedwczesnych zgonów w Europie.

32 mln euro dla Lubuskiego (2020-11-23)

Komisja Europejska przekierowuje 32 mln euro z funduszy polityki spójności na pomoc Polsce w radzeniu sobie ze skutkami kryzysu poprzez modyfikację Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubuskiego

Zielone Lekcje w Radiu Zielona Góra (2020-11-17)

W Radiu Zielona Góra nasz cykl lekcji online dotyczących ekologii, które wpisują się w strategię Europejskiego Zielonego Ładu. Tematy i informacje dostępne na naszym Facebooku.

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl