EUROPE DIRECT Zielona Góra

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Aktualności

Ogólnopolski Dzień Informacyjny 2022 (2022-01-03)

 

Fundacja Rozwoju Systemów Edukacji zaprasza na IX edycję Ogólnopolskiego Dnia Informacyjnego – ponownie w formule online. Hasło tegorocznego spotkania brzmi: Europejskie programy edukacyjne. 

Celem wydarzenia będzie promocja programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności oraz innych programów i inicjatyw edukacyjnych koordynowanych przez Narodową Agencję, wraz z prezentacją ich oferty.

Uczestnicy wydarzenia będą mogli m.in. wysłuchać wykładu w formie praktycznego przewodnika po programach zarządzanych przez Narodową Agencję oraz wziąć udział w konsultacjach tematycznych dotyczących szkolnictwa wyższego, edukacji młodzieży i dorosłych, sportu, szkoleń zawodowych czy mobilności uczniów. Będzie także można porozmawiać z ekspertami o szansach i korzyściach, jakie dają program Erasmus+ oraz inne inicjatywy edukacyjne.

Na koniec przedstawieni zostaną laureaci tegorocznej edycji konkursu Selfie+.

 Wydarzenie skierowane jest do osób, które realizowały już unijne projekty edukacyjne oraz tych, które dopiero planują rozpocząć działania w ramach programów zarządzanych przez Narodową Agencję Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności. Rejestracja oraz program wydarzenia dostępne na stronie internetowej: https://www.frse.org.pl/aktualnosci/ogolnopolski-dzien-informacyjny-2022

 

 

wszystkie

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl