EUROPE DIRECT Zielona Góra

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Aktualności

Moc prezentów dla Domu Samotnej Matki w Zielonej Górze (2021-12-21)

 

Słodycze, środki czystości oraz artykuły spożywcze trafiły do Domu Samotnej Matki w Zielonej Górze. Prezenty ofiarował wojewoda lubuski Władysław Dajczak.

W okresie przedświątecznym wojewoda lubuski włącza się w akcje charytatywne i pomoc dla najbardziej potrzebującym. W imieniu wojewody paczki dla matek z dziećmi przekazał Grzegorz Maćkowiak doradca wojewody lubuskiego.
W Domu Samotnej Matki w Zielonej Górze przebywa obecnie 7  kobiet i 11 dzieci w wieku od 2 miesięcy do 7 lat. W świątecznych paczkach znalazły się niezbędne artykuły higieniczne, takie jak pieluchy, żele, pasty do zębów,  a także kolorowe kredki, pisaki, książeczki dla dzieci,  pierniczki, czekolady, cukierki.
Dom Samotnej Matki prowadzony przez Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka w Zielonej jest azylem dla wszystkich tych, którzy potrzebują wsparcia i poczucia bezpieczeństwa. Nowoczesny obiekt powstał przy wsparciu środków rządowych.  

Do każdej paczki dołączone zostały publikacje dla dzieci EUROPE DIRECT Zielona Góra promujące wiedzę o Unii Europejskiej.


wszystkie

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl