Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Zielona Góra

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Aktualności

Maseczki i szczepionki czyli COVID-19 w sezonie grypowym (2020-11-04)

Czy i dlaczego noszenie maseczek nas chroni? Kiedy doczekamy się szczepionki na  COVID-19? Jaki sens ma kwarantanna? Na te pytania i wiele innych odpowie dr  n.  med. Piotr Kramarz z Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób podczas spotkania online, które odbędzie się w czwartek 5 listopada. Dyskusję – z udziałem internautów – poprowadzą Aleksandra i Piotr Stanisławscy, autorzy bloga Crazy Nauka.

Trwająca pandemia to największe w ostatnich latach wyzwanie, z jakim mierzy się świat. Ludzie atakowani są wieloma, czasem sprzecznymi ze sobą i pochodzącymi z różnych źródeł doniesieniami na temat COVID-19. Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce zaprasza na wydarzenie online, podczas którego dr n. med. Piotr Kramarz, ekspert Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób odpowie na nurtujące nas pytania dotyczące profilaktyki i  pożądanych działań w dobie pandemii. Będzie to doskonała okazja do angażującej dyskusji.

Dialog Obywatelski ONLINE

„Maseczki, szczepionki, kwarantanny – COVID-19 w sezonie grypowym”

Czwartek 5 listopada br., godz. 10.00-11.00.

Transmisja na profilach PKE w mediach społecznościowych: Facebook(link is external) i YouTube(link is external).

To już kolejny Dialog Obywatelski

Spotkanie online „Maseczki, szczepionki, kwarantanny - COVID w sezonie grypowym” to  kolejny odcinek w ramach cyklu Dialogów Obywatelskich, który jest stałą formą komunikowania się z obywatelami Unii Europejskiej. Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce dba, aby również w trudnych warunkach pandemii obywatele UE mieli dostęp do wiedzy i mogli dyskutować na interesujące ich tematy. 

wszystkie

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl